Meistä

Dongguan Baihe Textile Co., Ltd., založená v roce 2014, je špičkový podnik v oblasti dodavatelského řetězce pomocných materiálů integrující design, R & D, výroba a prodej a její produkty zahrnují: pásky, lana, kravaty Mo Shu atd.

Je široce používán ve spodním prádle (BRA), oděvech, taškách, obuvi, kloboukovém průmyslu, nábytku, kabelkách, sportovních potřebách, lékařském ošetření, hračkách, stanech, klenotnickém průmyslu, automobilech, elektronice, průmyslovém zvedání a dalších průmyslových odvětvích. Nyní je dodavatelem příslušenství pro mnoho slavných značek pro volný čas a sportovních značek a dodavatelem technických nálepek pro mnoho slavných elektronických značek.

Se zákaznickou základnou: Hermes, Gucci, Armani, Nike, Adidas, Reebok, puma, FILA, Mizuno, kappa, Li Ning, Anta, peak, Tebu, 361, MetS Bonwe, SEMA, Jordan, bannero, Japan Dachuang, Lenovo, Sony, HP, China Railway, Dazhong atd.

Výrobky prošly normami EU na ochranu životního prostředí a my se věnujeme poskytování dokonalých produktů a služeb pro významné zákazníky a obchodníky.

tiedustelu

tiedustelu